Lapkričio  6 d.  Klaipėdos rajono ugdymo įstaigų vadovai  lankėsi edukacinėje išvykoje  „Panevėžio rajonas: jungtys tarp švietimo ir kultūros“. Smilgių gimnazijoje rajono mokyklų vadovai susipažino su neformaliojo ugdymo galimybėmis. Pažintį su gimnazija gimnazijos muziejuje pradėjo direktorė A. Kačarauskienė. Pradinių klasių mokiniai Prezi sistemoje pristatė tai, ko jie mokosi gimnazijoje, kaip leidžia laiką po pamokų. 

Kovo 26-27 d. Klaipėdos rajono ugdymo įstaigų vadovai ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus specialistai dalyvavo mokymuose apie komunikavimo meną ir sėkmingos komunikacijos prielaidas.  Sertifikuota ugdomojo vadovavimo, neurolingvistinio programavimo, Eneagramos  ir verslo vadybos specialistė Daiva Vietrinienė per subalansuotus  teorinės ir praktinės  veiklos užsiėmimus mokė renginio dalyvius, kaip rasti per kasdienį skubėjimą prarastą santykį su žmogumi. Raktas į bendravimą – šypsena ir akių kontaktas.

Mes negalime nekomunikuoti! Mes ir be žodžių transliuojame savo požiūrį kitiems. Bendravimo išmokstama. Tas, kas moka tobulai komunikuoti – daro perversmus ir revoliucijas. Kas gerai įvaldęs  bendravimo meną – daro pokyčius.

ugdymo-pletotes-centras-violet-small-300x145Informuojame, kad Ugdymo plėtotės centro Projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ skelbia registraciją į grupinės supervizijos mokymus. Kviečiame teikti paraiškas iki 2013 m. rugsėjo 25 d.

Daugiau informacijos rasite:

http://www.upc.smm.lt/projektai/pkt/naujienos/supervizija2.php

Jeigu turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į grupinės supervizijos veiklų vadovė Laimą Rubikaitę