Klaipėdos rajono trečio amžiaus universiteto klausytojai naujuosius mokslo Metus pasitiko Karklėje, moksleivių poilsiavietėje „Žilvitis”. Už šią, jau tradicine tapusią, dovaną esame dėkingi poilsiavietės direktoriui Broniui Kalvaičiui.

Šventėje dalyvavo Kauno raj. TAU studentai. Svečius supažindinome su savo darbo ir veiklos pasiekimais, pasisėmėme idėjų iš jų patirties. Labiausiai kauniečius  sudomino gidas, gintarinio pajūrio edukacinių programų vedėjas, Igor Osnač, kuris atskleidė gintaro gaudymo paslaptis, įdomiai pristatė Karklės ir viso pajūrio istoriją.

klaipedos r tau naujoku zemaitiskos krikstynos sedojeNepastebimai atsliūkino ruduo ir sutema vis anksčiau paslepia miesto gatves, o medžių lapai dabinasi ryškiomis rudenio spalvomis, kurių grožis gali sužavėti kiekvieną. Trapus šis grožis – savaitė, kita ir rudens spalvų simfonija baigsis. Ateis žiema...  Ta gamtos įvairovė įkvepia žmogui minčių: viskas praeina, viskas laikina, todėl būtina stebėti, veikti. Žodžiu, gyventi, suprantant, kad nėra nereikšmingų smulkmenų, kad kiekviena dalelytė yra įdomi, verta paties didžiausio susidomėjimo.